Název instituce

AeskuLab k.s. LABOREX Ostrava

Adresa Junácká 1077/110
724 00 Ostrava - Stará Bělá
Kontaktní web
Kontaktní email
Kontaktní telefon/fax
Komunitní servery
Popis
V roce 2006 vstoupila firma AeskuLab Holding, a.s. na český trh postupným nákupem nestátních zdravotnických zařízení. 

V současné době poskytuje AeskuLab k.s., BIOLAB Praha, k.s. a Cytologická laboratoř Trutnov s.r.o. rozsáhlé spektrum laboratorních vyšetření ve významných městech ČR a jejich širokém okolí - Praze, Poděbradech, Teplicích, Litvínově, Plzni, Mostišti, Ostravě, Trutnově a Vsetíně. Postupně buduje komplexní síť spolupracujících center na regionální úrovni, poskytujících kvalitní služby jak rutinních vyšetření, tak i vysoce specializovaná vyšetření prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky (klinická biochemie, hematologie, imunochemie, imunologie, alergologie, klinická mikrobiologie a DNA diagnostika). Provádíme rovněž vyšetření pro veterinární ordinace.

Základní biochemická a hematologická vyšetření jsou realizována v nejbližší regionální laboratoři, specializovaná vyšetření jsou pak od lékařů převážena a prováděna v jedné ze tří centrálních laboratoří - v Praze, Ostravě a Mostišti (nemocniční laboratoř - Nemocnice sv. Zdislavy). Kromě laboratoře v Mostišti má charakter nemocniční laboratoře také laboratoř polikliniky v Praze - Vysočanech, která funguje v 24hodinovém režimu.

Laboratoře jsou akreditované dle normy ČSN EN ISO 15189. Laboratoře AeskuLab mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.
 
Pozice na mapě
Pracovníci
Přidej na TiskPřidej na OblíbenéPřidej na e-mailPřidej na FacebookPřidej na Twitter
 
0.17s